00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Резервоар за вода за пиење


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Технички податоци: (различни модели, пример вредности) * Должина: 3250 mm * Ширина: 1.550 mm * Висина 1.700 mm * Тежина: прибл. 600 килограми * Тековни: 400 V / 32 * резервоар: до 14 м ³ според карактеристики * Filler FW: Storz C * Отстранување FW: 3 / 4 "GEKA спојка - внатрешност: * резервоар од нерѓосувачки челик според DIN 2001 - 2 * црева, опремата и сите делови, пумпи тестирани и одобрени * според DVGW W 270 и KTW * полуавтоматско чистење * полу ладење единица до -10 Целзиусови степени * доказ за чистење и дезинфекција во согласност со DVGW W-291 за секоја операција
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Мобилен Санитарен Сервис МСС

  • Опис на компанијата:Изнајмување, сервисирање и оддржување на преносни тоалетни WC кабини.
  • Име на контакт лице:Соња Јаневска
  • Адреса:ул.Жданец бр.19б
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 75 273 927
  • Телефон #:00 389 (0)2 2461 337
  • Факс #:00 389 (0)2 2461 117
  • Година на регистрација:2001
  • Број на вработени:12
  • Локација на мапа:Прикажи  022461337

  корисничка поддршка