00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мобилен Санитарен Сервис МСС

 • Опис на компанијата:Изнајмување, сервисирање и оддржување на преносни тоалетни WC кабини.
 • Име на контакт лице:Соња Јаневска
 • Адреса:ул.Жданец бр.19б
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:00 389 75 273 927
 • Телефон #:00 389 (0)2 2461 337
 • Факс #:00 389 (0)2 2461 117
 • Година на регистрација:2001
 • Број на вработени:12
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот84.38%
Ја следат1
Број на производи38
Член од07 Сеп, 2011
Последна промена14:31:00 , 22 Фев, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка