00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

MAXA инвертер топлотна пумпа компактна 12KW


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:MAXA TOPLINSKA PUMPA inverter 10KW M KA
  Eurovent sertificat kako i sertificat GEFF и можност за грант 15-20% - sredstva od EU . Во цената е вклучено пуштање во употреба од овластен севисер како и обука-инструкции за употреба . Годишна продажба надминува над 500 единици низ цела Европа .
 • Достапност:Има залиха
 • Гаранција:5 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Акватерм инженеринг

  • Опис на компанијата:АКВАТЕРМ е лидер во продажбата на материјали за системи на греење, ладење исто така и водовод , канализација и солар . Широкиот асортиман ги опфаќа сите типови на домови како и комерцијални и индустриски објекти .Асортиман од прва до финална фаза која го потенцира врвниот квалитет заедно со естетскиот и модерен дизајн.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Ул. Никола Парапулов 259
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:070297993
  • Телефон #:070298341
  • Факс #:070388863
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи  070298341

  корисничка поддршка