00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Акватерм инженеринг

 • Опис на компанијата:АКВАТЕРМ е лидер во продажбата на материјали за системи на греење, ладење исто така и водовод , канализација и солар . Широкиот асортиман ги опфаќа сите типови на домови како и комерцијални и индустриски објекти .Асортиман од прва до финална фаза која го потенцира врвниот квалитет заедно со естетскиот и модерен дизајн.
 • Име на контакт лице:Продажба
 • Адреса:Ул. Никола Парапулов 259
 • Поштенски број:1230
 • Град:Гостивар , Македонија
 • Мобилен #:070297993
 • Телефон #:070298341
 • Факс #:070388863
 • Година на регистрација:1989
 • Број на вработени:25
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Следи1
Број на производи29
Член од23 Апр, 2013
Последна промена16:35:08 , 28 Окт, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка