00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гас шпорет и фурна


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модел: UGE - Ширина: 100 - Длабочина: 80 - Висина: 90
 • Категорија:Шпорети
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Универзал ер ер

  • Опис на компанијата:Од основањето на Универзал Ер Ер во 1990 година нашите цели се производство на високо квалитетни производи со најнова технологија и со посебен акцент на брзо производство по нарачка. Денес ние сме горди на нашите линии на производи кои вклучуваат единици за готвење, печење, и ладење, подготовка на храна, витрини, шанкови итн. во комбинација со нашата техничка помош, 3D проектирање и поддршка ги исполнуваме сите потреби на нашите клиенти во полето на гастрономијата.
  • Име на контакт лице:Ерзен Несими
  • Адреса:Бошко Цветковски 1
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:071655833
  • Телефон #:(042)214352
  • Факс #:00 389 (0) 42 214352
  • Година на регистрација:1990
  • Број на вработени:15
  • Локација на мапа:Прикажи  042214352

  корисничка поддршка