00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Мали апарати за домаќинство

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
8%заштеда
Цена со ДДВ:9.490 ден. 8.700 ден.

Плински шпорет Ferre C6340G-W

Цена со ДДВ:6.490 ден.

Мини Шпорет Ferre MF42-W FULL ELECT ...

Цена со ДДВ:2.990 ден.

Фурна Samdan

Цена со ДДВ:9.490 ден.

Плински шпорет Ferre C6340G-BROWN

27%заштеда
Цена со ДДВ:4.799 ден. 3.490 ден.

Iskra HP-MT01 мултифунционален пека ...

22%заштеда
Цена со ДДВ:900 ден. 699 ден.

Homex WH-B13L - Кујнска вага

22%заштеда
Цена со ДДВ:900 ден. 699 ден.

Homex SSKS00 - Кујнска вага од бамб ...

22%заштеда
Цена со ДДВ:4.490 ден. 3.490 ден.

Чистач на пареа Iskra JC-210

16%заштеда
Цена со ДДВ:600 ден. 499 ден.

Homex - Сецко 5 во 1

16%заштеда
Цена со ДДВ:1.550 ден. 1.299 ден.

Iskra HY-1302 smoothie maker

15%заштеда
Цена со ДДВ:2.999 ден. 2.549 ден.

LAICA PM2000 апарат за тестенини

13%заштеда
Цена со ДДВ:1.490 ден. 1.290 ден.

Рачен блендер-пасатор HB-02 S

10%заштеда
Цена со ДДВ:3.999 ден. 3.599 ден.

Iskra Парен чистач JC-208C

Цена со ДДВ:3.259 ден.

Блендер Nutri Mix Set 5412C од 600W ...

Цена со ДДВ:3.999 ден.

Iskra HM-10 мултифунционален готвач

Цена со ДДВ:1.550 ден.

Iskra HB-01S Мини блендер / пасатор


следна
Страна 1 од 2, вкупно 22 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка