00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Апарати за домаќинство

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
27%заштеда
Цена со ДДВ:4.799 ден. 3.490 ден.

Iskra HP-MT01 мултифунционален пека ...

22%заштеда
Цена со ДДВ:4.490 ден. 3.490 ден.

Чистач на пареа Iskra JC-210

16%заштеда
Цена со ДДВ:1.199 ден. 999 ден.

Iskra MR-700 Мини тример

16%заштеда
Цена со ДДВ:1.550 ден. 1.299 ден.

Iskra HY-1302 smoothie maker

15%заштеда
Цена со ДДВ:2.999 ден. 2.549 ден.

LAICA PM2000 апарат за тестенини

13%заштеда
Цена со ДДВ:1.490 ден. 1.290 ден.

Рачен блендер-пасатор HB-02 S

10%заштеда
Цена со ДДВ:3.999 ден. 3.599 ден.

Iskra Парен чистач JC-208C

8%заштеда
Цена со ДДВ:9.490 ден. 8.700 ден.

Плински шпорет Ferre C6340G-W

Цена со ДДВ:3.790 ден.

Конвектор Simfer 2000w

Цена со ДДВ:3.999 ден.

Iskra HM-10 мултифунционален готвач

Цена со ДДВ:2.390 ден.

Греалка со 2 греачи 3000w

Цена со ДДВ:2.690 ден.

Греалка со 4 греачи 2200 kw

Цена со ДДВ:3.300 ден.

Фурна Samdan 1000-T со Мотор за врт ...

Цена со ДДВ:1.199 ден.

Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за ...

Цена со ДДВ:11.990 ден.

Шпорет Ferre C6340G-WOODEN

Цена со ДДВ:999 ден.

ISKRA GBS1530-GR Дијагностичка вага ...


следна
Страна 1 од 5, вкупно 80 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка