00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Unicraft EHG 5 P - Електричен грејач

Unicraft EHG 5 P - Електричен грејач

Цената е со вклучен ДДВ
7.090 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Идеален за простории кои треба да се загреваат подолг временски период

  Технички спецификации:

  Димензии и тежина:

  Должина: 60 mm
  Ширина: 60 mm
  Висина: 25мм
  Нето тежина: 82 gr

  Технички податоци:
  Точност ± 0,1 < 90 < ± 0,2 °
  Резолуција: 0,1 °
  Опсег 4 x 90°
  Работна температура 0 – 49°C
  Напоjување 1,5V

  Капацитет на греење: 5kW
  Моќност на вентилаторот: 604m³/h
  Фази на греење 2
  Тип на заштита IP20
  Димензии и тежини:
  Должина: 300 mm
  Ширина: 235 mm
  Висина: 345 мм
  Нето тежина приближно 4,32 кг

  Електрични податоци:
  Електрична моќност 50/3300/5000W
  Напојувачки напон 400V
  Мрежна фреквенција 50Hz

  Емисија на бучава:
  Ниво на звучен притисок 53dB(A)

  Unicraft-Производи-Yugoimpex

 • Категорија:Грејни тела
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  022650251

  корисничка поддршка