00

Најава во твојот профил




Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Pel Tec - Центрометал 12/24/36/48 kw


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Pel Tec - Центрометал 12/24/36/48 kw

  Види повеќе информации тука: http://www.feroterm.com/2016/11/14/this-weeks-music-in-the-park-2-3/
 • Категорија:Грејни тела
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Феротерм
 • профил на компанијата

  Феротерм

  • Опис на компанијата:Феротерм e компанија која нуди опрема за греење и соларни системи и колектори. Феротерм располага со сопствен деловен простор и продавница, како и лесен товарен транспорт за доставување роба до добавувачите. За сите наши производи имаме обезбедено сервис и резервни делови, а нудиме и помош при проектирање и инженеринг на секакви видови инсталации од областа на греење и климатизација. Наша мисија е постојано задоволување на инвеститорите и клиентите/купувачите нудејќи им производи и услуги согласно прифатените стандарди и бараниот квалитет, преку соработка со партнерите од својата дејност која придонесува за корист на сите страни, со овозможување на мотивирачка работа и соодветни услови за работа на своите вработени. Партнерите со кои заеднички работиме се: CENTROMETAL, WAILLANT, HERTZ, GLOBAL, CALEFFI, GRUNDFOS, FERRO, ELBI, THERMOFLUX, ECOFLAM и други. Целта на нашата компанија е со горенаведените брендови да носиме топлина во вашиот дом.
  • Име на контакт лице:Vedat
  • Адреса:с.Боговиње
  • Поштенски број:1220
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070 949989
  • Телефон #:044 522988
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи



  044522988

  корисничка поддршка