00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Панел греалка 2500W

Панел греалка 2500W

Цената е со вклучен ДДВ
2.390 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Панел греалка 2500W
 • Категорија:Грејни тела
 • Продавач:RG Group
 • профил на компанијата

  RG Group

  • Опис на компанијата:Electronics, Household Appliances, Gas Products (ovens, burners,etc), Industrial Products(toasters,grills), Heating & Cooling, Bicycles,etc
  • Име на контакт лице:RG GROUP - Tetovo
  • Адреса:Ohridska 15
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:+38971396669
  • Телефон #:+38971396669
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  21%заштеда
  Цена со ДДВ:890 ден. 699 ден.

  Греалка DYNAMIC 1200W

  Цена со ДДВ:1.090 ден.

  Греалка DYNAMIC 800W

  Цена со ДДВ:790 ден.

  Ногарка за греалка

  Цена со ДДВ:2.690 ден.

  Греалка со 4 греачи 2200 kw

  Цена со ДДВ:2.390 ден.

  Греалка со 2 греачи 3000w

  Цена со ДДВ:4.990 ден.

  AS ROYAL 42 Плинска греалка
  071396669

  корисничка поддршка