00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима Уред MAXA ИНВЕРТЕР LDL35R1


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:MAXA клима уредите поседуваат високи перформанси за пониски трошоци . Специјалниот хемиски третман на наворешната единица гарантира отпорност на непогодни атмосферски влијанија .Енергетска класа А+++ ја обезбедува сертифицираноста на GEFF и можност за грант од 15-20% .
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Акватерм инженеринг

  • Опис на компанијата:АКВАТЕРМ е лидер во продажбата на материјали за системи на греење, ладење исто така и водовод , канализација и солар . Широкиот асортиман ги опфаќа сите типови на домови како и комерцијални и индустриски објекти .Асортиман од прва до финална фаза која го потенцира врвниот квалитет заедно со естетскиот и модерен дизајн.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Ул. Никола Парапулов 259
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:070297993
  • Телефон #:070298341
  • Факс #:070388863
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи  070298341

  корисничка поддршка