00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Грејачи за пелетни печки, котли, камини


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Грејачи за пелетна индустрија (за сите видови печки на пелети, котлови, горилници, бренери).
  за сите модели на Ecospar, Milkuz, Feroli, Bosh, Erato, Alfaplam, MBS, Enrad, Diecotec, и се останато по нарачка
 • Категорија:Грејни тела
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Мис-Х
 • профил на компанијата

  Мис-Х

  • Опис на компанијата:PROIZVODSTVO NA SITE TIPOVI ELEKTRICNI GREJACI ZA INDUSTRIJATA, I ZA SITE APARATI VO DOMAKINSTVOTO, I PELETNITE KOTLI PO NARACKA PROIZVEDUVAME SE OD GREJACI STO VI E POTREBNO
  • Име на контакт лице:Виктор Гичов
  • Адреса:Ул. Крижевска бр.34
  • Поштенски број:2210
  • Град:Кочани , Македонија
  • Мобилен #:070 920 756
  • Телефон #:033 270 141
  • Година на регистрација:2004
  • Број на вработени:7
  • Годишна продажба:15000000
  • Процент на извоз:30
  • Локација на мапа:Прикажи  033270141

  корисничка поддршка