00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мис-Х

 • Опис на компанијата:PROIZVODSTVO NA SITE TIPOVI ELEKTRICNI GREJACI ZA INDUSTRIJATA, I ZA SITE APARATI VO DOMAKINSTVOTO, I PELETNITE KOTLI PO NARACKA PROIZVEDUVAME SE OD GREJACI STO VI E POTREBNO
 • Име на контакт лице:Виктор Гичов
 • Адреса:Ул. Крижевска бр.34
 • Поштенски број:2210
 • Град:Кочани , Македонија
 • Мобилен #:070 920 756
 • Телефон #:033 270 141
 • Година на регистрација:2004
 • Број на вработени:7
 • Годишна продажба:15000000
 • Процент на извоз:30
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи10
Член од30 Сеп, 2013
Последна промена12:04:49 , 02 Окт, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка