00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Униор Клуч за тркала 17

30%заштеда

Униор Клуч за тркала 17

Цената е со вклучен ДДВ
1.065 ден. 746 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Опис - материјал : хром ванадиум
  кован, целосно појачан и кален
  хромиран според EN12540
  достапен во две димензии : 17ка и 19ка
 • Категорија:Рачни алати
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:Доживотна
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Македонија е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.Народен фронт бр.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка