00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Македонија е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.Народен фронт бр.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи38
Член од06 Јул, 2011
Последна промена15:23:38 , 19 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка