00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Армирачки клешти Различни големини со должина од 190 мм до 280 мм


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Различни големини со должина од 190 мм до 280 мм

  •материјал: специјален плус јаглероден челик
  •ковани, целосно појачани и калени со фино брусени челусти
  •Корисни за виткање и симнување на изолација од жици
  •Остриците за сечење се индукциски појачани до 61 херц
  •завршна површина: фосфатизирана по стандард ISO 9717
  •рачки обложени со пластика по стандард ISO 9242
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Словенија
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Македонија е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.Народен фронт бр.5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка