00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

КРОМИД - трговија на ГОЛЕМО


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Атлантик ДООЕЛ работи со трговија на ГОЛЕМО со ОВОШЈЕ и ЗЕЛЕНЧУК. Атлантик откупува , увезува и извезува свежо овошје и зеленчук. Откупот се врши на големо и мало. Во склоп на фирмата е и магацин кој располага со комори со најсовремена технологија по светски стандарди за зреење на банани и простор за складирање на овошје и зеленчук. Располагаме со сопствен возен парк и вршиме достава на големо на овошје и зеленчук во и надвор од Македонија.
 • Категорија:Свеж зеленчук
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Атлантик ДООЕЛ

  • Опис на компанијата:Атлантик откупува , увезува и извезува свежо овошје и зеленчук. Откупот се врши на големо и мало. Во склоп на фирмата е и магацин кој располага со комори со најсовремена технологија по светски стандарди за зреење на банани и простор за складирање на овошје и зеленчук. Располагаме со сопствен возен парк и вршиме достава на големо на овошје и зеленчук во и надвор од Македонија.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Јадранска магистрала 103 (Качанички пат)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3125253
  • Факс #:02/3125257
  • Локација на мапа:Прикажи  023125253

  корисничка поддршка