00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Комплетна стоматолошка услуга


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Стоматолошка ординација на Д-р Илиев (специјалист по ортодонција) нуди комплетна стоматолошка услуга - интраолна камера, ласер, ултразвук. Контакт телефон: 02/2618487
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Стоматолошка ординација Д-р Илиев

  • Опис на компанијата:Д-р Иван Илиев специјалист по ортодонција.
  • Име на контакт лице:Иван Илиев
  • Адреса:Зеничка 22-а
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022618487
  • Факс #:022618487
  • Локација на мапа:Прикажи  022618487

  корисничка поддршка