00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Имплантација на заби


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:П.З.У. Д-р Илија Паласкаров е стоматолошка ординација од Гевгелија. Работиме и со сини картони и поседуваме долгодишно работно искуство.
 • Категорија:Стоматологија
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Д-р Паласкаров Илија

  • Име на контакт лице:Ilija
  • Адреса:11-ти Октомври 26
  • Град:Гевгелија , Македонија
  • Телефон #:070600122
  • Локација на мапа:Прикажи  070600122

  корисничка поддршка