00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Детска стоматологија


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Детската стоматологија е гранка на стоматологијата која се занимава со испитување и управување со здравјето на забите кај децата. Детскиот стоматолог нуди широк спектар на опции за третман, како и експертиза и обука за грижа за забите, непцата и устата на вашето дете.
 • Категорија:Стоматологија
 • Продавач:Бледент
 • профил на компанијата

  Бледент

  • Опис на компанијата:Бледент како стоматолошка ординација постои 13 години од 2010г. Обезбедуваме забавно, пријателско и безболно искуство за нашите пациенти додека одржуваме професионална и опуштена средина за нашите исклучителни услуги. НАШИ УСЛУГИ Општа стоматологија Имплантологија Детска стоматологија
  • Име на контакт лице:Фарук Муслија
  • Адреса:11-ти Октомври 39/3-2
  • Град:Куманово , Македонија
  • Телефон #:072 728790  072728790

  корисничка поддршка