00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Prostenal PERFECT

Prostenal PERFECT

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ЗА ЖИВОТ НА МАЖИТЕ БЕЗ ГРАНИЦИ

  ЗАБОРАВЕТЕ ГИ НЕГАТИВНИТЕ ЕМОЦИИ И НЕПРИЈАТНИТЕ СИТУАЦИИ

  Состав на производот:

  • Екстракт од плод од тестераста палма:
  го зголемува празнењето на мочниот меур
  и ја намалува зачестеноста на мокрењеa
  • Екстракт од корен од коприва:
  го зголемува празнењето на
  мочниот меур и го намалува
  воспалението на простата.
  • Цинк: допринесува за одржување
  на нормално ниво на тестотерон,
  нормална плодност и репродукција
  Дозирање и начин на употреба:
  Да се испие една таблета дневно, со чаша вода, после јадење.
  За оптимален ефект да се користи подолг временски период.

  Ја подржува правилната функција на простата и уринарниот тракт и дава природна
  виталност.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Хемофарм
 • профил на компанијата

  Хемофарм

  • Опис на компанијата:Примарната активност на компанијата е производство на квалитетни, ефикасни, безбедни и прифатливи фармацевтски производи. Компанијата е посветена на континуирана иновација. Покрај истражување и развој на современи фармацевтски производи, Хемофарм посветува посебно внимание на одржливите деловни практики. Пациентите секогаш се на прво место за нас, поради што ние се потрудиме да ги снабдуваме граѓаните со доволна количина лекови во овој момент, почитувајќи ги најстрогите мерки на претпазливост и заштитата на нашите вработени и сите корисници. Нашиот строг систем за управување со квалитет обезбедува сигурност, квалитет и ефикасност на сите наши лекови во секое време, и посебни, строги заштитни мерки на сите наши вработени во производството.
  • Име на контакт лице:Хемофарм
  • Адреса:М.Т.Гологанов 60-б/1-4
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 3227237
  • Телефон #:02 3111584
  • Факс #:02 3111584  023111584

  корисничка поддршка