00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Дом за стари лица

Дом за стари лица

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Во мирен дел од урбаната средина, блиску до центарот на градот, вршиме сместување и згрижување на стари и изнемоштени лица. Во пријатна домашна атмосфера, со прекрасен дневен престој, телевизија, дневен печат, пристап до интернет, за Вашите блиски се грижи нашиот персонал. Можете да ги посетите секој ден во текот на денот. Оброците и меѓу оброците се нутриционистички одредени. Масажа од физиотерапевти и прошетки со надзор на стручни лица. Се наоѓаме во Кисела Вода, во непосредна близина на средното економско училиште. Повелете и посетете не. Телефон за контакт: 070 665 972 и 078 404 495.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Лабос
 • профил на компанијата

  Лабос

  • Име на контакт лице:Labos
  • Адреса:Вера Јоциќ 4-а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022783091
  • Локација на мапа:Прикажи  022783091

  корисничка поддршка