00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Нормолип 5

Нормолип 5

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  Додаток на исхрана за контрола на нивото на холестерол и триглицериди во крвта
  Нормолип 5 е додаток на исхраната базиран на ферментиран црвен ориз (Монаколин К), хром, гама оризанол, коензим Q10 и поликосаноли кои можат да го контролираат нивото на холестерол во крвта.
  Природни компоненти за намалување на холестеролот:
  Нормолип 5 е клинички тестиран производ.
  Содржи: Црвен ориз (Монаколин К) е еден од најефикасните состојки за регулирање на нивото на холестерол. Корисниот ефект се добива со дневна доза од 10 мг монаколин К. Хром, придонесува за одржување на нормално ниво на глукоза во крвта. Натур-капсулите се направени од растителни влакна добиени со ферментација на тапиока, тие се целосно природни и без вештачки боила, лесно сварливи, погодни за вегани и вегетаријанци.

  Начин на употреба : Се препорачува 1 капсула на ден со многу вода.
  Пакување: кутија со 30 капсули
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Медикус
 • профил на компанијата

  Медикус

  • Опис на компанијата:МЕДИКУС е компанија која работи во областа на фармацијата. Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци и други производи од областа на фармацијата.
  • Име на контакт лице:Оливера
  • Адреса:Христо Батанџиев 104-б (Социјалистичка зора
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022031513
  • Факс #:022031513
  • Локација на мапа:Прикажи  022031513

  корисничка поддршка