00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ГинкоМакс

ГинкоМакс

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  Додаток на исхраната со Гинко Билоба за подобрување на менталната функција
  Додаток на исхраната од природно потекло базиран на титриран и стандардизиран сув екстракт (26% од гинко флавонски гликозиди), 80 мг во таблета. Гинко Билоба помага да се подобри функцијата на микроциркулацијата, меморијата и когнитивната функција.
  Начин на употреба: Земајте 1 таблета на ден со многу вода.
  Пакување: Кутија со 30 таблети
  Форма: Таблети
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Медикус
 • профил на компанијата

  Медикус

  • Опис на компанијата:МЕДИКУС е компанија која работи во областа на фармацијата. Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци и други производи од областа на фармацијата.
  • Име на контакт лице:Оливера
  • Адреса:Христо Батанџиев 104-б (Социјалистичка зора
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022031513
  • Факс #:022031513
  • Локација на мапа:Прикажи  022031513

  корисничка поддршка