00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Дримо

Дримо

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  Овој додаток во исхраната е направен од специјално избрани билки кои помагаат кај запек, застој во цревата и надуеност.
  Начин на употреба: Изџвакајте 1-3 лажички дневно или испијте ги помешани во малку вода или пијалок.
  Пакување: конзерва.
  Форма: Фино иситнети билки.
  Тежина: 100гр
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Медикус
 • профил на компанијата

  Медикус

  • Опис на компанијата:МЕДИКУС е компанија која работи во областа на фармацијата. Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци и други производи од областа на фармацијата.
  • Име на контакт лице:Оливера
  • Адреса:Христо Батанџиев 104-б (Социјалистичка зора
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022031513
  • Факс #:022031513
  • Локација на мапа:Прикажи  022031513

  корисничка поддршка