00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ch-alpha - револуција во третирањето на артрозите и спортските повреди


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Биоактивен колагенски пептид, уникатен носител на најбараниот бренд фортигел- ЦХ АЛФА во областа на регенерација на рскавично ткиво, тетива, лигамент и менискус. Препарат кој направи револуција во третирањето на артрозите и спортските повреди.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Хелиос Медикал

  • Опис на компанијата:Хелиос Медикал е една од најбрзорастечките компании од фармацевско-нутриционистичкиот сектор во Р.Македонија. Во моментот е застапник на Gelita, Германија, LCA-pahramaceutical, Франција и Doppelherz, Германија, три исклучително врвни компании во својот сектор. Работи во областа на ортопедијата, реуматологијата,спортската медицина,гинекологијата, урологијата, машката потенција,плодност и либидо и медицинската козметологија и дерматологија.
  • Име на контакт лице:Методија
  • Адреса:Јордан Мијалков 23-А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 342 122
  • Телефон #:075342122
  • Локација на мапа:Прикажи  075342122

  корисничка поддршка