00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

WELEDA SKIN FOOD путер за тело 150MLEMBRYOLISSE LAIT CREM SENSITIV 100 ML


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Хипоалергена нега за чувствителна, многу чувствителна и реактивна кожа, во специјална формула без парфем со 98% состојки од природно потекло, наменета е за целото семејство (бебиња, деца, возрасни).
  Не остава леплива и мрсна трага.
  Активните состојки (алое вера, протеини од соја, ши путер и пчелин восок) ја хидрираат кожата правејќи ја еластична и мека, додека емолиентните масла од природно потекло и витамини ја хранат и регенерираат кожата. Го зајакнуваат хидролипидниот слој и ја намалуваат чувствителноста на кожата, овозможувајќи моментална и долготрајна хидратација, како и заштита од надворешните фактори.
  Употреба: Секојдневна хранлива и заштитна нега за бебиња, деца и возрасни. Идеална како подлога за шминка, секојдневна хидратантна нега.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Бела Фарм
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи  043553570

  корисничка поддршка