00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

VICHY NEOVADIOL GF крем за нормална до кoмбинирана


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дневниот крем Vichy Neovadiol GF, за ревитализација и реставрација, е неопходен додаток во редовната нега на кожата, дизајниран специјално за жени со многу сува кожа. Кремот Виши Неовадиол ГФ е хипоалергичен и содржи активни состојки кои помагаат за брзо враќање на младешкиот изглед на вашата кожа. Овозможува интензивна нега на кожата, ја враќа нејзината еластичност, спречува сува кожа, истовремено обезбедувајќи компактен изглед. Не-комедогена. Овозможува лесна апликација. За секојдневна употреба.Го враќа младешкиот изглед на девојчето ги измазнува брчките ја подобрува компактноста на кожата и ја враќа нејзината еластичност
  спречува прекумерно сушење на кожата
  состојки:

  Pro-Xilan - ја враќа еластичноста и компактноста на кожата
  GF протеин - ги обновува структурата и ткивото на кожата
  Термичка вода Виши - содржи комплексни минерали, кои имаат смирувачки и санирачки ефекти, придонесуваат за природна заштита на кожата
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Бела Фарм
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи  043553570

  корисничка поддршка