00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

URIAGE крема за капење лаванте 500ML


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:URIAGE крема за капење лаванте 500ML

  URIAGE CREME LAVANTE пенеста емулзија за миење на чувствителна кожа 500ml.
  Наменета за миење на осетлива кожа на лице,тело и коса. Содржи URIAGE термална вода,без сапун.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Бела Фарм
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи  043553570

  корисничка поддршка