00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

URIAGE AGE PRO.CR. 40ML +DETOX 10ML

URIAGE AGE PRO.CR. 40ML +DETOX 10ML

Цената е со вклучен ДДВ
1.542 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Uriage Age Protect Cream 40 ml + 10 ml Детокс крем 10 ml Содржи: Uriage Age Protect Cream 40 ml: Ги намалува брчките, ја навлажнува и ја зајакнува кожата. Исто така, се бори со пигментните точки и штити од штетните ефекти на загадувањето и сината светлина.Uriage Age Protect Detox 10 ml: Ја навлажнува кожата благодарение на неговата формула збогатена со растителни восоци кои оставаат мека и еластична завршница. Ефектот на детоксикација го подобрува снабдувањето со кислород со клетките, ги отстранува порите и и дава еластичност, еластичност и сјај на кожата.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Бела Фарм
 • профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи  043553570

  корисничка поддршка