00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Doppelherz VITAL TONIK

Doppelherz VITAL TONIK

Цената е со вклучен ДДВ
1.360 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ПРЕПАРАТ ЗА ЦЕЛОКУПНО ВИТАЛНО ЗДРАВЈЕ, ПО КОЈ DOPPELHERZ СТАНА ПРЕПОЗНАТЛИВ ВО СВЕТОТ.

  Уникатна комбинација на полифеноли, ресвератол и биофлавоноиди, збогатени со Б витамини, магнезиум и железо. Се препорачува да се зема во времетраење од 3 месеци и притоа да се задржи континуитетот на редовно земање на препорачаните дози со цел да се постигне вистинскиот ефект.

  Примена:
  - кардиоваскуларен систем - нервен систем
  - го јакне имунитетот
  - стрес
  - хроничен замор
  - несоница
  - анемија
  - го намалува холестеролот
  - го намалува високиот крвен притисок
  - ја зголемува еластичноста на крвните садови

  Дозирање: 3 пати по 20ml дневно
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Хелиос Медикал

  • Опис на компанијата:Хелиос Медикал е една од најбрзорастечките компании од фармацевско-нутриционистичкиот сектор во Р.Македонија. Во моментот е застапник на Gelita, Германија, LCA-pahramaceutical, Франција и Doppelherz, Германија, три исклучително врвни компании во својот сектор. Работи во областа на ортопедијата, реуматологијата,спортската медицина,гинекологијата, урологијата, машката потенција,плодност и либидо и медицинската козметологија и дерматологија.
  • Име на контакт лице:Методија
  • Адреса:Јордан Мијалков 23-А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 342 122
  • Телефон #:075342122
  • Локација на мапа:Прикажи  075342122

  корисничка поддршка