00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Doppelherz Mens Activ - за одржување на машката потенција, плодност и либидо


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Одличен спој на Мака, Готу кола, Гинсенг, Кофеин, Селен,бакар и витамин Е за одржување на машката потенција, плодност и либидо.
  Препарат наменет за секој маж кој има проблеми со еректилна дисфункција, плодност, намалено либидо и сексуална желба како и за потикнување на сперматогенеза и подобрување на квалитетот на спермата.
  Брендот Допелхерц
  е еден од врвните долгогодишни брендови препознатлив по својот квалитет и ефикасност во Германија сега достапен и кај нас.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Хелиос Медикал

  • Опис на компанијата:Хелиос Медикал е една од најбрзорастечките компании од фармацевско-нутриционистичкиот сектор во Р.Македонија. Во моментот е застапник на Gelita, Германија, LCA-pahramaceutical, Франција и Doppelherz, Германија, три исклучително врвни компании во својот сектор. Работи во областа на ортопедијата, реуматологијата,спортската медицина,гинекологијата, урологијата, машката потенција,плодност и либидо и медицинската козметологија и дерматологија.
  • Име на контакт лице:Методија
  • Адреса:Јордан Мијалков 23-А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 342 122
  • Телефон #:075342122
  • Локација на мапа:Прикажи  075342122

  корисничка поддршка