00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Doppelherz IMUNO DIRECT

Doppelherz IMUNO DIRECT

Цената е со вклучен ДДВ
450 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:НАРУШЕНИОТ ИМУНИТЕТ Е ОСНОВА НА СЕКОЈА БОЛЕСТ. БИДИ ЗДРАВ!

  Со цинк, селен и витамин Ц за поддршка на нормалната функција на имунолошкиот систем во прилог на аминокиселината хистидин. Содржи микро гранули со вкус на портокал.

  - ЗА ЗГОЛЕМЕН ИМУНИТЕТ кој е основа за целокупната борба за здравјето. АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ ВО 100gr ПРОИЗВОД:
  Цинк 5 mg
  Селен 50 µg
  Витамин Ц 100mg
  Хистидин 50mg

  Дозирање: 1 ќесичка дневно
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Хелиос Медикал

  • Опис на компанијата:Хелиос Медикал е една од најбрзорастечките компании од фармацевско-нутриционистичкиот сектор во Р.Македонија. Во моментот е застапник на Gelita, Германија, LCA-pahramaceutical, Франција и Doppelherz, Германија, три исклучително врвни компании во својот сектор. Работи во областа на ортопедијата, реуматологијата,спортската медицина,гинекологијата, урологијата, машката потенција,плодност и либидо и медицинската козметологија и дерматологија.
  • Име на контакт лице:Методија
  • Адреса:Јордан Мијалков 23-А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 342 122
  • Телефон #:075342122
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:960 ден.

  Doppelherz HYALURON
  075342122

  корисничка поддршка