00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Василева Кардио

 • Опис на компанијата:Специјалистичката установа по интерна медицина со кардиoлогија "Василева Кардио" е установа лоцирана блиску до Агенција за вработување и веднаш пред Министерство за Економија,до Данскиот конзулат, наспроти црква Сцети Јован.
 • Име на контакт лице:Андоновска Белинда
 • Адреса:Васил Ѓоргов 34-1/1
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:071 37 0031
 • Телефон #:023080666
 • Година на регистрација:2008
 • Број на вработени:5
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи4
Член од01 Ное, 2013
Последна промена13:16:39 , 08 Јун, 2015
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка