00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бродски превоз

Бродски превоз

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Од сега имате можност да резервирате бродски превоз на најголемиот број на светски ферибот компании и линии на многу едноставен начин и одлични цени...Од неодамна ТА Ариес влегува во системот на Aferry koj нуди можност за резервации на огромен број на бродови од сите бродски компании, рути и дестинации низ целиот свет. Ferryboat Одлична можност да разгледате и да го испланирате Вашето патување сега и по морски пат, како и да резервирате место, тип на6 возило ,како тип на кабина. Резервациите се во реално време, со моментална потврда на резервација, како и максимална сигурност за плаќањето, потврдено од неколку сигурносни системи и асоцијации. Доколку пак не сакате да ги користите Вашите кредитни картички, обратете се до нас, а ние ќе ви направиме понуда, резервација и ќе ви испратме фактура и договор за патување- многу едноставно. Повеќе информации на http://goo.gl/kTECq
 • Продавач:Ариес
 • профил на компанијата

  Ариес

  • Опис на компанијата:ТА Ариес е една од водечките туристички агенции-оператори во земјата и регионот благодарение на својот висок бизнис стандард и одлична услуга,. Голем број туроператори го одбрале Ариес како партнер и во соработка со Ариес заднички биле создавани и продавани патувања и пакети и други деловни услуги за секој обичен купувач како и одредени корпоративни клиенти.
  • Име на контакт лице:Никола
  • Адреса:Марјан Божиновски 2 (Далматинска)
  • Поштенски број:7000
  • Град:Битола , Македонија
  • Телефон #:047224155
  • Факс #:047224155
  • Локација на мапа:Прикажи  047224155

  корисничка поддршка