00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Лимузина - изнајмување


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изнајмување на лимузини за најразлични свечености и потреби. КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: +38970282055
 • Категорија:Рент а кар
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Гони магацин
 • профил на компанијата

  Гони магацин

  • Име на контакт лице:Зеќир
  • Адреса:с.Добарце, Желино
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070282055
  • Локација на мапа:Прикажи  070282055

  корисничка поддршка