00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Организирање групни прослави


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Организирање на пролсави во една од нашите сали и кетеринг по ваш избор
 • Продавач:Албис
 • профил на компанијата

  Албис

  • Опис на компанијата:Ресторанот АЛБИС е реномиран ресторан од висока класа. Од неговото отворање во 1998 година, па се до денес, стана едно од најпријатните места за прослави во Гостивар. Престојот во ресторанот претставува незаборавно доживување. Овозможува пријатни мигови на уживање, професионална и врвна услуга, како и ексклузивен ентериер. Ресторанот располага со 4 атрактивни, елегантно опремени сали каде се организираат секаков вид на свечености. Нашиот персонал е тука за Вас да Ви ги овозможи следниве свечености: приватни вечери, свадби, бизнис средби, родендени, пензионирања, годишнини, приеми, коктел забави, промотивни активности и презентации... Додека пак нашиот тим Ви стои на располагање, да Ве поддржи и помогне при планирањето на Вашите прослави, како и да ви ги овозможи дополнителните барања, како што се : Аранжмани со цвеќе, балони, свеќи; специјални светлосни ефекти; различен тип на музика; фотограф, снимател и друго. Сето ова ќе допринесе Вашата прослава да биде посебна, особено интересна и незаборавна. Ве покануваме да не посетите и да се уверите во квалитетот на нашата кујна и услуга.
  • Име на контакт лице:Бесим Љатифи
  • Адреса:с.Долна Бањица
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Телефон #:(070)229091  070229091

  корисничка поддршка