00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Термо Систем

  • Опис на компанијата:ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Нашата компанија Термо Систем на македонскиот пазар успешно постои веќе 18 години. За сите овие години нашата визија беше јасна, се стремевме кон придобивање на задоволни купувачи , со понуда на квалитетни производи и одлична услуга. Поради широката палета на производи од познатите светски брендови како Giacomini, Bosch, Daikin, Enrad, Wilo, Rothenberger, Siemens, Fondital , Varmo, Burnit, Sun System, Frabo, Radiatori 2000, Buderus и други, станавме препознатливи по врвниот квалитет и се здобивме со многу признанија по највисоките светски стандарди. Овие 18 години се грижиме за вас и за вашите домови, преку креирање на идејни решенија за греење, климатизација, водовод и соларни системи. Нашиот успех го мериме преку задоволството на нашите клиенти кои секојдневно ги испраќаме со насмевки на лицата. Ја креираме нашата историја низ годините, се со цел да им се доближиме на нашите корисници преку различни активности. Во нашата работа се стремиме кон интегрирање на опрема со најнова технологија како и работење по највисоки стандарди за квалитет. Располагаме со изложбен салон, опремен со различна палета на производи, енергетски ефикасни, нови софистицирани системи се со цел да одговориме на секаков профил на купувач. Новиот мултифункционален простор одговара на секојдневните барања на купувачите за сите системи на греење и ладење. Тука има место и за оние кои бараат иновативни системи со висока енергетска ефикасност и за клиентите кои уредуваат или инвестираат во деловни или станбени објекти. Нашата крајна цел е создавање доверба кај купувачите за инвестирање во високо квалитетни производи, кои се енергетско ефикасни, ја заштитуваат животната средина и се долготраен производ за идните генерации. Нашата работа не застанува тука. Во иднина продолжуваме со многу работа и труд, да ги задоволув
  • Име на контакт лице:Сара
  • Адреса:Никола Парапунов 1-1/13, ТЦ Карпош 4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 3079 802
  • Факс #:(02) 3090 775
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Ја следат1
Број на производи133
Член од06 Сеп, 2011
Последна промена00:15:02 , 20 Окт, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка