00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Темс

  • Опис на компанијата:Темс е компанија чија примарна дејност е трговија со резервни делови за апарати за домаќинство и фрижидери. Располагаме со разновиден избор на • компресори од водечките светски производители, • термостати • кондензатори • рингли за шпорети • греачи за шпорети • термо печки • бојлери и машини за перење • електомагнетни пумпи • лагери и семеринзи • гуми за врати за машини за перење • магнетни брави • црева за машини за перење • фреон • бакарни цевки од сите профили • држачи и далечински управувачи за клима уреди • и уште многу повеќе. Темс увоз - извоз е компанија основана во 1995 година во Скопје, Македонија. Нудиме голем избор на резервни делови за фрижидери, шпорети, бојлери, машини за перење алишта, машини за перење садови, термо печки и клима уреди. Од неодамна ја проширивме нашата понуда на производи која сега опфаќа и огромен избор на делови, додатоци и компоненти кои наоѓаат примена во разладата. Вашето задоволство е наша мотивација. Повелете посетете не!
  • Име на контакт лице:Темс
  • Адреса:бул.К.Ј.Питу 26/2 лок.2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 329016
  • Телефон #:02 2464500
  • Факс #:02 2464500

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи7
Член од12 Јул, 2018
Последна промена13:11:58 , 01 Авг, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка