00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Техно павер

  • Опис на компанијата:Компанијата ТЕХНО ПАВЕР се занимава со: - Производство на павер елементи - Производство на бетонски елементи - Производство и транспорт на готов бетон и негово вградување со пумпа
  • Име на контакт лице:Мирјана
  • Адреса:Скупи 20/5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02)3065047
  • Факс #:022673508
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи25
Член од16 Јан, 2015
Последна промена10:35:10 , 26 Фев, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка