00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Техно Генекс

 • Опис на компанијата:ТЕХНО ГЕНЕКС е приватна трговска компанија основана 2002 год. со седиште во Скопје. Основната дејност е увоз, продажба на големо и дистрибуција на техничка стока. Дистрибуцијата се врши од централниот магацин во Скопје. Застапен е широк асортиман на производи за домаќинството и за индустријата. Компанијата е генерален застапник за Р.Македонија за познатите брендови AL-KO Аустриа, Linea и Villager. Постигнавме добра понуда, разноврсност, сигурна и брза услуга. Видете ги сите наши производи на www.tehnogenex.com.mk
 • Име на контакт лице:Горан
 • Адреса:Перо Наков 144, магацин на Караорман
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070 317 465
 • Телефон #:02 2551801
 • Факс #:02 2520176
 • Година на регистрација:2002
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи151
Член од08 Ное, 2012
Последна промена13:32:17 , 12 Мај, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка