00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Рефлектор Tehnomax

Рефлектор Tehnomax

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:TEKNOMAX е лед светилка погодна за најтешките индустриски предели, чија што структура овозможува 100% заштита од секаков вид на надворешни и внатрешни влијанија. Големата ефикасност е резултат на последната ЛЕД технологија, каде што аголот и начинот на осветлување може да се приспособи во зависност од потребите и ситуацијата на проектот. Светилките може да се инсталираат на секаков можен начин со употреба на држачи, кабли и шини.
 • Категорија:Рефлектори
 • Продавач:Цетус ЛЕД
 • профил на компанијата

  Цетус ЛЕД

  • Опис на компанијата:Цетус Лед е компанија која што се занимава со производство и трговија на надворешно, внатрешно и индустриско осветлување базирано на најновата ЛЕД технологија како и продажба на високо квалитетни топло поцинкувани столбови Цетус Лед е овластен дистрибутер на глобалниот лидер во ЛЕД осветлување LITPA. Цетус лед светилките се изработени од најквалитетните компоненти на Osram OS, па затоа можеме да кажеме дека кога станува збор за квалитет, ние го нудиме најдоброто. Нашата цел е да понудиме комплетна програма на надворешни и внетрешни ЛЕД производи со одлични перформанси на осветлување, голема енергетска ефикасност и мултифункционалност. Столбовите за осветлување на Цетус ЛЕД се галванизирани според EN ISO 1461, ASTM A 153 ASTM A 123 и други меѓународни стандарди погодни за сите видови осветлување. Без разлика дали станува збор за осветлување на стадион, парк или градина, кај нас можете да го најдете посакуваниот столб со карактеристики што ги исполнуваат вашите високи барања. Во нашата палета имаме и столбови за осветлување на отворени простори, улици, автопатишта, складишта и аеродроми. Нашите производи се исто така погодни за осветлување на стадиони и паркинзи.
  • Име на контакт лице:Ljupco Sokolovski
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 149 Мезанин 2, Порта Влае
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078 317118
  • Година на регистрација:2013  078317118

  корисничка поддршка