00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

СТП

  • Опис на компанијата:СТП е фабрика за хемиски производи, бои и лакови, адитиви за бетон
  • Име на контакт лице:Томислав
  • Адреса:29 Ноември бр:11
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:+389 71 371 172
  • Телефон #:+389 44 455 040
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи5
Член од22 Дек, 2012
Последна промена12:40:32 , 08 Дек, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка