00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Revoflex Xtreme

20%заштеда

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Со справата Revoflex Xtreme за само 15 минути на ден можете да постигнете големи резултати.
  Со справата Revoflex Xtreme можете да тренирате повеќе групи на мускули и тоа вашите стомачни мускули, бицепси, трицепси, рамо, грб, задник, бутови и повеќе.
  Со оваа справа можете да комбинирате 44 различни вежби.

  Карактеристики:
  - Ефикасен и лесен за користење
  - Го обликува Вашето тело со само 15 минути дневно вежбање
  - 6 различни нивоа на вежби
  - 44 различни вежби
  - Боја: црно-зелена
  - Изграден од квалитетна гума и пластика

  Во пакетот добивате:

  - Каталог со вежби и торбичка за справата

  #бидифит
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка