00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ролерки MS 560

20%заштеда

Ролерки MS 560

Цената е со вклучен ДДВ
3.800 ден. 3.040 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сива боја големини 38,39,40,41,42,43,44,45
  Портокалова боја големини: 38 и 39
 • Категорија:Ролери и ролшуи
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про спорт
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Про спорт

  • Име на контакт лице:Про спорт
  • Адреса:Филип Втори Македонски б.б. ТЦ Соравија лок.2 приземје
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 228112
  • Телефон #:075 228112
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)
  075228112

  корисничка поддршка