00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ролерки модел AXT

Ролерки модел AXT

Цената е со вклучен ДДВ
2.400 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:82mm PU Kasting силиконски тркала
  Број 46
 • Категорија:Ролери и ролшуи
 • Продавач:Про спорт
 • профил на компанијата

  Про спорт

  • Име на контакт лице:Про спорт
  • Адреса:Филип Втори Македонски б.б. ТЦ Соравија лок.2 приземје
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 228112
  • Телефон #:075 228112
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.400 ден. 1.920 ден.

  Ролерки

  Цена со ДДВ:1.250 ден.

  Ролерки

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.500 ден. 2.800 ден.

  Ролерки модел 103А
  075228112

  корисничка поддршка