00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ролерки Cougar K3

10%заштеда

Ролерки Cougar K3

Цената е со вклучен ДДВ
2.600 ден. 2.340 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ролерки со силиконски тркалца, алуминиумска шина, abec 7 лагер и броеви 36-39
 • Категорија:Ролери и ролшуи
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про спорт
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Про спорт

  • Име на контакт лице:Про спорт
  • Адреса:Филип Втори Македонски б.б. ТЦ Соравија лок.2 приземје
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 228112
  • Телефон #:075 228112
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.600 ден. 2.340 ден.

  Ролерки Cougar K3

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.500 ден. 2.800 ден.

  Ролерки Cougar

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.800 ден. 3.040 ден.

  Ролерки Cougar

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.800 ден. 3.040 ден.

  Ролерки Cougar МS56OH

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.800 ден. 3.040 ден.

  Ролерки Cougar МS56OH

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.950 ден. 2.360 ден.

  Ролерки Cougar Trailblazer
  075228112

  корисничка поддршка