00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Јога

Јога

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Јога тренинзи - No Bullshit Yoga во Sport Inn. Резервирајте го вашето место, групите се мали.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Спорт Инн Центар

  • Опис на компанијата:Нашиот центар е дизајниран да биде основата на која ќе ја изградите посакуваната форма и физичка подготвеност. Членската база во Спорт Инн е крајно разновидна, почнувајќи од оние кои за прв пат се среќаваат со тренажен процес, до професионални спортисти кои се подготвуваат за спортски настан и имаат специфични барања за тренинг и програма. Без разлика која е Вашата причина и ниво, Спорт Инн е местото каде што може заедно да ја започнеме вашата спортска приказна и место кое ќе го чувствувате како дом. Се гордееме со услугата која ја нудиме а таа започнува од моментот кога ќе стапнете во Спорт Инн и никогаш не завршува со вашиот дневен тренинг процес. Користиме најиновативни, прогресивни техники и програми за тренинг кои во основа се мултидисциплинарни. Тие се водени од нашиот тим од Lifestyle тренери кои ги мотивираат и водат нашите членови низ патувањето кон поздраво и посилно тело. Ниту еден детаљ не е занемарен во Спорт Инн Центар, од врвната климатизација и вентилација од AIRCON до специјалниот спортски под кој е антибактериски и дизајниран да понуди до 45%-тно ублажување и амортзација на ударите, минимализирање на напрегнатоста и намалување на можноста за повреди од триење при евентуален пад. На крај може да се покаете за шансите кои ви биле понудени а не сте ги зграпчиле, личноста која сте се плашеле да станете и сите оние одлуки за кои сте размислувале предолго.
  • Име на контакт лице:Sport Inn
  • Адреса:Истарска 33/1 лок.1
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 700 070
  • Телефон #:02 3216 665
  • Локација на мапа:Прикажи  023216665

  корисничка поддршка