00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Скендеровски

  • Опис на компанијата:Компанијата СКЕНДЕРОВСКИ е симбол на просперитет во автомобилскиот сектор, а нашиот тим продира со голем успех со промоција на брендовите како Tahoe, Quicksilver, Bayliner, Sun Tracker, Mako, Nitro, Mercury, Sea Ray, Jobe, Valiant, Poseidon and EZ Dock на македонскиот пазар. Компанијата Скендеровски е основана 1992 година. Има повеќе од 20 вработени, а со неа управува успешен тим. Компанијата Скендеровски е препознатлив и почитуван симбол за квалитет, ефикасност, прецизност и самодоверба, во Македонија и во целиот свет. Од 2002 година, Компанијата Скендеровски е овластен дилер и сервис за возилата „Пежо“. Во 2007 година, Скендеровски стана овластен увозник и услуга за чамците од брендовите на Tracker Marine Group. Во 2009 година, Скендеровски ги доби правата за продажба и услуга на Mercury MerCruiser и Mercury Outboards.
  • Име на контакт лице:Скендеровски
  • Адреса:бул.Србија 4
  • Поштенски број:1116
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 2780090
  • Телефон #:02 2780090

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи5
Член од03 Дек, 2019
Последна промена14:08:38 , 08 Јул, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка