00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Шишковиќ компани

  • Опис на компанијата:Изработка на секаков вид на мебел од дрво, иверица и медијапан.Нудиме квалитет, ефтини цени, брза изработка и бесплатна достава. https://siskovikmebel.wixsite.com/siskovik https://www.facebook.com/Siskovik/
  • Име на контакт лице:Никола
  • Адреса:с.Мирковци
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070277813
  • Телефон #:070/277-813
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи21
Член од14 Мар, 2015
Последна промена22:06:46 , 15 Јун, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка